PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
23 de desembre: Proves combinades de promoció a Palafrugell
27 i 28 de desembre: Control i proves combinades absolutes a Palafrugell

17 de desembre de 2017

CROS DE BANYOLES i mínimes espanyoles per en Pau Pinsach i l'Andrey

Dissabte 16 de desembre de 2017

- Control cadet de pista coberta (Sabadell)
Andrey Lavila, 7''49 en 60mll i 38''01 en 300mll (Mínimes Espanya i Records CNB)
Emma Saalavedra, 8''55 en 60mll i 45''12 en 300mll
Noan Barbero, 47''21 en 300mll i 1'50''83 en 600mll
Pau Hidalgo, 49''31 en 300mll i 1'57''55 en 600mll
Pol Álvarez, 49''35 en 300mll i 12'22 en 60m tanques
Mar Juanola, 48''56 en 300mll i 10''49 en 60m tanques
Marina Aurich, 57''01 en 300mll i 8,18m en triple salt
Queralt Planas, 49''22 en 300mll i 9,50m en triple salt
Pau Pinsach, 2'45''67 en 1000mll (Mínima Espanya i Record CNB)
Biel Planas, 3'18''97 en 1000mll
Ferran Álvarez, 3'27''05 en 1000mll
Tere Canovas, 11''92 en 60m tanques i 8,19m en triple salt



- Control juvenil-junior de pista coberta (Sabadell)
Eli Sabé, 9''07 en 60mll
Inés Masllorens, 9''47 en 60mll
Marc Teixidor, 58''19 en 400mll
Nil Congost, 4'16''08 en 1500mll (Record CNB)
Pau Quintanas, 4'45''84 en 1500mll
Joel Darnés, 4'55''29 en 1500mll
Mireia Molas, 5'31''87 en 1500mll
David Medina, 10,91m en triple salt 
Álex Medina, 7,11 en llançament de pes


Diumenge 17 de desembre de 2017

- Cros de Vic (Circuit català de cros)
Cadet M: 5è Pau Pinsach

Resultats Vic

- Cros de Banyoles
Júnior M: 6è Nil Congost
Veterà A: 11è Manel Torres i 20è Rafael Planas
Veterà B: 5è Joan Carles Repullo
Cadet M: 7è Ferran Álvarez, 13è Martí Montserrate, 15è Biel Planas i 18è Pau Hidalgo
Juvenil M: 8è Joel Darnés i 11è Marc Teixidor
Juvenil F: 1a Andy Martinez, 2a Inés Masllorens, 5a Eli Sabé, 6a Cristina Torrent i 7a Cristina Palmada
Júnior F: 1a Mireia Molas
Sènior F: 1a Marina Guerrero i 2a Anna Puigbert
Infantil F: 6a Nora Masanas, 14a Llum Hidalgo i 16a Sara Juan
Infantil M: 4t Jan Bosch, 6è Martí Campmol, 7è Lluc Isaach, 11è Aniol Germà, 14è Lluc Vila, 16è Arnau Badosa, 18è Elm Planas, 22è Unai Llona i 27è Nizar Ahannach
Aleví F: 6a Aina Ávila i 14a Judit Masanas
Aleví M: 30è Jan Hidalgo i 44è Martí Faixeda
Benjamí F: 4a Martina García i 11a Blanca Freixas
Benjamí M: 7è Enric Campmol, 12è Marçal Grabuleda, 14è Adrià Dellundé i 15è Jan Triola
Prebenjamí M: 4t Roger Faixeda




11 de desembre de 2017

Comença la pista coberta

Dissabte 9 de desembre de 2017

- Control cadet de pista coberta (Sabadell)
Emma Saalavedra, 8'45 en 60mll i 4'44m en llargada
Queralt Planas, 8''93 en 60mll i 4'38m en llargada
Pau Carol, 9'38''07 en 3000mll (Record CNB)
Andrey Lavila, 7''73 en 60mll (Record CNB)




Diumenge 10 de desembre de 2017

- Cros de Gavà (Circuit català)
Cadet M: 3r Pau Pinsach





- Campionat d'Europa de cros (Samorín - Eslovàquia)
Esther Guerrero, 3r amb el relleu mixt

3 de desembre de 2017

Salt, Granollers i Serinyà

Diumenge 3 de desembre de 2017

- Cros de Salt (Circuit gironí)
Cadet M: 15è Pau Hidalgo
Sènior F: 1a Anna Puigvert
Sènior M: 1r Abel Triola
Infantil F: 4a Nora Masanas
Infantil M: 3r Jan Bosch, 4t Martí Campmol, 5è Lluc Isach i 22è Nizar Ahannach
Prebenjamí M: 2n Enric Campmol





- Cros de Granollers (Circuit català)
Cadet M: 7è Pau Pinsach





- Cros de Serinyà (Circuit comarcal)
5è/6è M: 1r Aniol Germà, 3r Unai Llona i 4t Elm Planas
5è/6è F: 1a Aina Ávila, 2a Sylvia Robinson i 3a Llum Hidalgo
3r/4t M: 2n Oriol Romeo, 3r Arnau Ros, 7e Jan Hidalgo, 9è Jan Triola i 10è Marçal Grabuleda
3r/4t F: 3a Judit Massanas, 4a Martina García, 5a Jana Aurich, 6a Blanca Freixas i 9a Mariona Grabuleda
1r/2n M: 3r Adrià Dellundé i 6è Pau Rovira

27 de novembre de 2017

Marxa popular de Banyoles

Diumenge 26 de novembre de 2017

- Marxa Popular de Banyoles 
PODIS:
Promoció A: 1r Pau Pinsach, 2n Lluc Isach i 3r Martí Campmol
Promoció B: 1a Cristina Torrent i 2a Cristina Palmada
Promoció B: 1r Nil Congost
Sènior F: 2a Ivana Fraixinó
Sènior M: 1r Pau Reig
Veterans B: 1r Joan Carles Repullo






- Jean Bouin (Barcelona)
Cursa Internacional: 4a Esther Guerrero i 8a Marina Guerrero



20 de novembre de 2017

Cros a Girona, Palol i Soria

Diumenge 19 de novembre de 2017

- Cros Internacional de Soria (Soria)
Cros curt: 2a Esther Guerrero 



- Cros ciutat de Girona (Circuit català i gironí de cros)
Cadet M: 6è Pau Pinsach, 14è Pau Carol, 58è Ferran Álvarez, 62è Martí Monserrate i 67è Pau Hidalgo
Juvenil M: 43è Joel Darnés i 48è Marc Teixidor
Veterà B: 12è Joan Carles Repullo
Veterà A: 25è Rafael Planas
Juvenil F: 27a Andy Irias
Sènior F: 1a Marina Guerrero, 3a Anna Puigvert i 5a Ivana Fraixinó
Veterà A: 2a Anna Martinez
Promesa M: 10è Marçal Gratacós i 11è Nil Torrentà
Sènior M: 13è Pau Reig i 18è Abel Triola
Infantil F: 18a Nora Masanas
Infantil M: 15è Martí Campmol, 17è Jan Bosch, 20 Lluc Isach, 29è Arnau Badosa, 30è Lluc Vila i 52è Nizar Ahannach




- Cros de Palol de Revardit (Circuit comarcal)
5è i 6è M: 1r Aniol Germà, 3r Unai Llona i 4t Elm Planas
5è i 6è F: 1a Aina Ávila, 2a Sylvia Robinson i 3a Llum Hidalgo
3r i 4t M: 1r Aniol Ros, 2n Oriol Romeo, 6è Marçal Grabuleda, 7è Jan Triola i 8è Jan Hidalgo
3r i 4t F: 3a Judit Masanas, 4a Martina García, 5a Jana Aurich, 6a Blanca Freixas i 10a Mariona Grabulosa
1r i 2n M: 1a Enric Campmol, 3r Adrià Dellunde i 7è Pau Rovira
1r i 2n F: 4a Laura Rodriguez